Yurtdışı Yatırım
evrak çantaları

Ford Kuga

İş Tanımı

Çarpıcı iç-dış dizayn ve son derece modern bir tasarım.
Ödün vermeyen performans ve üstün verimlilik.
Etkileyici akıllı özellikler ve teknolojiler.
İstemediğiniz kadar pratik, esnek ve yardımcı özellik…

Başkalarının engel gördüğü yerde siz fırsat görüyorsanız,
Yeni Ford Kuga‘yla engelleri aşmaya hazır olun.

1.5L dizel motor ile dünya ayaklarının altında!

Yeni Ford Kuga, iddialı ve kendinden emin duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şık tasarımı, olağanüstü performansı ve benzersiz teknolojileri ile Yeni Ford Kuga, maceralarınıza ortak olmaya hazırlanıyor.

Applink ve dokunmatik ekranıyla Ford SYNC 3

Türkçe Sesli Kontrol özelliğine sahip SYNC 3 teknolojisi sürüş keyfinizi bambaşka bir seviyeye taşıyor. Ford SYNC 3 teknolojisi; navigasyon ve müzik sistemini sesle yönetebilmenizi sağlıyor. Ayrıca telefonla arama yapabilmenize, gelen aramaları yanıtlayabilmenize ve SMS gönderebilmenize olanak tanıyor. Akıllı telefonunuzdaki uygulamaları Applink, Android Auto veya Carplay özelliğiyle yönetebilir, dokunmatik ekranda görüntüleyebilirsiniz. *

*SYNC 3 ile eşleştirilen akıllı telefonlar için geçerlidir.

Park giriş ve çıkış fonksiyonuna sahip

Sadece bir düğme yardımıyla park giriş ve çıkış fonksiyonuna sahip Otomatik Park Sistemi, ultrasonik sensörler sayesinde park alanını ölçümleyerek aracınızın sığıp sığamayacağını belirliyor. Siz fren, gaz ve vitesi yönetirken aracınızı kolayca park ediyor. Otomatik Park Çıkış Fonksiyonu en dar park alanından bile çıkmanıza yardımcı oluyor.

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi

1.5L Ecoboost motor ile sunulan Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi ıslak, kuru veya buzlu yol koşullarında gerekli kavramayı, viraj dengesini ve verilecek tepkiyi belirlemek üzere aracı adapte eder ve kavrama gücüne en fazla ihtiyaç duyan tekerleğe gerektiği oranda güç uygular. Bu teknoloji yalnız ihtiyaç duyulduğu durumlarda etkinleşerek, daha rahat yol koşullarında yakıt tasarrufu da sağlar.

1.5L Dizel Motor PowerShift Otomatik şanzımanıyla göz kamaştırıyor.

Manuel ve otomatik şanzıman sunan gelişmiş dizel motor 1.5L TDCi motor, emisyonu azaltırken güç, tork ve ekonomiyi bir araya getirerek en yeni motor teknolojisinden faydalanmaktadır. Bu teknoloji size performansı, yakıt verimliliğini ve manuel şanzımanın sürüş özelliklerini otomatik şanzımanın konfor kullanımı ile sunmaktadır. Düşük hacimli dizel motor tutkunları için PowerShift otomatik şanzıman artık Yeni Ford Kuga’da. Yakıt verimliliğinde üst sınırları zorlayan Euro VI 1.5L dizel otomatik şanzıman seçeneği yüksek sürüş konforuyla bir araya geliyor. Hızlanma ve yavaşlama durumlarında şanzıman otomatik olarak bir sonraki vitesi eşler. Bu özellik pürüzsüz bir vites geçişi sağlar. 6 ileri PowerShift şanzıman birçok yeniliği bir araya getirmektedir.

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi’nin kızılötesi lazer teknolojisi, düşük hızdaki çarpışmaların riskini azaltmak için sürekli olarak öndeki araçla mesafeyi izliyor. İsteğe bağlı olarak devreyea alınan sistem; 50km/s hız altında seyrederken öndeki araç ile mesafenin aniden azalması ya da aracın durması halinde, kazadan kaçınmanıza veya çarpışmanın etkisinin azaltılmasına yardım etmek için önceden frenlerini hazırlıyor ve sürücü zamanında tepki göstermezse sistem sürücü yerine otomatik olarak fren yapıyor.

Elektrikli Park Freni (EPB)

Kolay kullanım için, orta konsoldaki düzgün yerleştirilmiş bir düğme, elektronik el frenini etkinleştirir ve ön koltuklar arasında ekstra saklama alanı oluşturmanıza olanak tanır.

Akıllı Bagaj Kapağı

Yeni Ford Kuga’nın Akıllı Bagaj Kapağı sayesinde elleriniz doluyken bile bagajın altındaki sensörü ayağınızla aktif ederek bagajı açmanız ve kapatmanız mümkün.

Proje Detayları


istanbul araç kaplamaaraç şeffaf kaplamaaraç kaplama
paslanmaz su depolarıtaşıyıcı helezonpilot reaktör
Back to top
şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon