Yurtdışı Yatırım
evrak çantaları

Ford S MAX

İş Tanımı

Görünümü ve sürüşü ile benzersiz,
geniş iç hacmi ile çok rahat.

Akıllı teknolojiler, modern tasarım ve üstün sürüş keyfi,
Ford S-MAX‘i eşsiz kılıyor.

Ford S-MAX‘in konforuyla yolların keyfini sürün.
Sunduğu ileri teknolojileri ve
yedi koltuklu geniş iç hacmi ile her şey istediğiniz gibi.

Yeni Ford S-MAX 7 kişilik yolcu kapasitesi ve esnek yükleme alanı ile zarafetinden taviz vermeden tüm eşyalarınız için yeterli alan sunmaktadır. Şimdi harekete geçme ve hayatın tadını çıkarma zamanı.

Yüksek Performanslı Dizel Motor

Yeni Ford S-MAX’te sunulan TDCi dizel motor seçeneği üstün performans, çeviklik ve yakıt verimliliğini bir arada sunuyor.

2.0 TDCi 180PS PowerShift motor seçeneği 400 Nm yüksek tork değeri ve ortalama 5,4 lt / 100 km yakıt tüketimi ile öne çıkıyor.

Yansıma Önleyici

Uzun Farlar

Yeni far sistemi, gelen ve uzaklaşan araçlar için yansımayı azaltacak şekilde uzun farı otomatik olarak ayarlar. Yolculuğunuz sırasında aracınızdaki kamera öndeki aracı algılar ve bu aracın bulunduğu alan için uzun hüzmeli farları karartır. Bu süre zarfında yol üzerindeki diğer alanlar tamamen aydınlık kalmaya devam eder.

Çarpışma Önleme Yardımcısı

Yaya algılama özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, yoldaki veya aracın yoluna çıkabilecek kişileri ve araçları algılayarak sizi uyarır.

Olası bir çarpışma fark edildiğinde, aracın ön camına kırmızı LED ışığı ile görsel uyarı verilir ve akabinde sesli uyarı verilir. Sürücünün tepki vermemesi üzerine fren sistemi otomatik olarak fren yaparak çarpışmaları engellemeye ya da şiddetini azaltmaya yardımcı olur.

Zahmetsizce park etmenin keyfini çıkarın.

Otomatik Park Sistemi, Yeni Ford S-MAX’te “Dikey Park” özelliği ile geliştirildi. Sistem paralel veya dikey park seçiminize göre uygun park yerini bulur ve park etmeniz için tüm direksiyon manevralarını kendisi yapar. Siz ise ekranda belirtilen şekilde vites geçişlerini yapar, gaz ve pedalı kontrol edersiniz.  Dikey park seçildiğinde, aracı geri geri dikey olarak araçların arasına park etmenize yardımcı olur. Paralel Park Çıkış Yardımı ise dar park alanlarından çıkmanıza yardım eder.

Sesinizi ellerinizmiş gibi kullanın.

Dokunmatik ekranlı Ford SYNC 3 ile basit sesli komutları kullanarak müziğinizi seçebilme, sıcaklığı ayarlayabilme, navigasyon sistemini kontrol edebilme,

eller serbest sistemi üzerinden arama yapabilme, arama kabul edebilme ve telefon rehberinizden kişilerinizi seçebilme olanağı sunmaktadır. Tüm bunları ellerinizi direksiyondan ayırmadan yapabilirsiniz. Alternatif olarak bu fonksiyonları 8”lik dokunmatik renkli ekran üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilenen arayüzüyle SYNC 3 menüler arasında geçişi SYNC 2’ye kıyasla 10 kat daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor ayrıca Ford SYNC 3 AppLink ile birlikte Apple CarPlay ve Android Auto sistemleriyle de bağlanıyor.

Yeni Ford S-MAX’in Dinamik LED ön farlarının açısı ve hassasiyeti ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır.

Ford Dinamik LED ön far teknolojisi, direksiyonu çevirdiğiniz açıyı farlarınıza da yansıtarak mükemmel bir görüş açısı kazandırır. Dinamik farlar aynı zamanda hızınıza, hava ve yol koşullarına bağlı olarak aydınlatma tipini de otomatik ayarlar. İster asfalt yolda olun ister köy yolunda ister otoyolda. Hava ve yol şartları ne olursa olsun kullanabileceğiniz sekiz farklı aydınlatma modu ve yeni Yansıma Önleyici Uzun Far özelliği ile gelen ve uzaklaşan araçta yansımaya neden olacak miktardaki ışığı kısarak sürücü için ideal görüşü sağlar.

Proje Detayları


istanbul araç kaplamaaraç şeffaf kaplamaaraç kaplama
paslanmaz su depolarıtaşıyıcı helezonpilot reaktör
Back to top
şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon