Yurtdışı Yatırım
evrak çantaları

Ford Tourneo Connect

İş Tanımı

Tourneo Connect’te nereye bakarsanız bakın, cesur ve modern bir tarz göreceksiniz.
Ford kinetik tasarıma göre aerodinamik olarak biçimlendirilmiş gövdesinden, konforlu ve donanımlı olmasının yanı sıra esnek ve pratik olacak şekilde tasarlanmış alerji yapmayan iç mekanına kadar.
Siz ve yolcularınız bu arabada vakit geçirirken keyif alacaksınız.

Akıllı bir tasarım, kullanışlı teknolojiler

Tourneo Connect’teki her özellik ve teknolojinin bir amacı vardır ve hepsi hayatınızı daha da kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Ford SYNC sayesinde, basit sesli komutları kullanarak telefon görüşmeleri yapabilir ve çalan müziği kontrol edebilirsiniz. Güvenlik açısından sensörler ve monitörler park etmenize ve engellerden kaçınmanıza yardımcı olurken, diğer teknolojiler otomatik olarak devreye girdikleri için farlarınızı açmakla ya da sileceklerinizi çalıştırmakla uğraşmazsınız.

Sesinizi, ikinci yedek eliniz gibi kullanın.

Dokunmatik Ekranlı Ford SYNC 2*

ile müziğinizi seçebilir, ısıyı ayarlayabilir, navigasyon sistemini kumanda edebilir, telefon rehberinizdeki kişileri bulabilir ve hoparlör üzerinden telefon görüşmesi yapabilirsiniz – bunların hepsini basit ses komutları ile yapabilirsiniz. Üstelik uyumlu cep telefonunuzdan gelen mesajları da size okuyabilir. Bu işlemlerin tamamı aynı zamanda yüksek çözünürlüklü 15,2 cm renkli dokunmatik ekran üzerinden sorgulayabilir (Trend ve Titanium için ‘Ford Navigasyon Sistemi artı dokunmatik ekran ve geri görüş kamerası’ opsiyonel donanım ile temin etmek mümkündür). Ford SYNC’nin bir diğer çok önemli işlemi ise Ford’un Acil Durum Yardımıdır*. Bu sistem, kaza anında Acil Durum Hizmetini arar ve Acil Durum çalışanlarına GPS konum bildirme gibi önemli bilgileri paylaşma konusunda size yardım sağlar.

Yeni Ford Tourneo Connect’in esnek koltuk sistemi, adaptasyon kabiliyetine yeni boyutlar getirdi.

İkinci koltuk sırası öne doğru katlanabilir ve bu şekilde arka kısmı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yolcularınızın kişisel eşyaları için pratik yerleştirme çözümleri (örneğin, özel tavan konsolları) araç içinde karışıklığı önlemenize yardımcı olur. Yeni Ford Tourneo Connect’inizde her şey için bir yer var!

1.5L TDCi Dizel Motor

100 PS ve 120 PS olacak şekilde iki farklı güç seçeneğine sahip 1.5L hacmindeki TDCi dizel motorlar üstün yakıt ekonomileri ve mükemmel performanslarıyla göz dolduruyor. Üstelik 5- veya 6- ileri vitesli manuel şanzıman ve Ford PowerShift otomatik şanzıman arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.

Proje Detayları


istanbul araç kaplamaaraç şeffaf kaplamaaraç kaplama
paslanmaz su depolarıtaşıyıcı helezonpilot reaktör
Back to top
şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon