Yurtdışı Yatırım
evrak çantaları

Ford Transit Connect

İş Tanımı

Ticari bir araç, pratik ve fonksiyonel olmalıdır.
Ama tekerlekli bir kutuya benzemek zorunda değildir. Bunun için yeni Transit Connect, aracın hem içinde hem de dışındayken size güzel bir duygu yaşatmak, şık bir hava katmak için tasarlandı.
Dikkat çekici, profesyonel bir imaj yaratan cesur, çağdaş tarzıyla, iş gününüzün sonunda
evinizin önüne gururla park edeceğiniz bir vandır.

Ford Kinetik Tasarım ile biçimlenen van aracın dış tasarımı hem amacına hizmet eden hem de şık özelliklere sahip.

Örneğin, daha fazla yakıt verimliliği sağlayan gelişmiş aerodinamik ve daha fazla görünürlük için teknolojik lambalar. Yedek parçalar, daha kolay servis ve yenileme, daha düşük işletme maliyeti hedeflenerek geliştirildi.

*Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Yeni Transit Connect‘in sahip olduğu her özellik ve teknoloji, işinizin verimliliğini artırmak, aynı zamanda hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla geliştirildi. Sensör ve ekranlarla çalışan sistemler sizi her an kollar.

Uzun sözün kısası, Yeni Transit Connect, rahatlık ve konforunuz için, hareket halindeyken bağlantınızı sürdürmeniz için yapılmıştır.

En rahat ettiğiniz, ideal sürüş pozisyonunu bulmanıza yardımcı olmak için direksiyon kolonunun açısı ve uzaklığı kolayca ayarlanabilmektedir.

Bu özellik sayesinde vanınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarını elinize almanıza gerek kalmaz.

ESP her koşulda kontrolünüze yardımcı olur

Elektronik Stabilite Programı (ESP) aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir çizgisindeki (patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Van aracınızın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü

Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistem (TCS), tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Yükünüze uyum sağlayan kontrol özellikleri

Adaptif Yük Kontrolü (LAC) özelliği, Elektronik Denge Kontrolü sistemini van aracınızın taşıdığı toplam ağırlığa göre ayarlar. Bu özellik sayesinde aracınız boş ya da yüklü olsun, kontrol ve denge sağlanır.

Acil fren durumunda daha fazla güç

Acil Durum Fren Desteği (EBA), acil bir durumda van aracınızın maksimum fren etkisine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız gücü algılar ve gerekiyorsa bu gücü artırır. Durma mesafesinin daha da kısaltılabilmesi amacıyla, yeni Hidrolik Arka Aks Takviyesi özelliği, ABS sisteminin devreye girdiği ani duruşlarda arka frenlere daha fazla güç sağlar.

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtımı sistemi (EBD) daha kontrollü fren yapmanızı sağlar.

Gelişmiş hava yastığı sistemi

Yeni Transit Connect’te sürücü hava yastığı bulunur. Aracınızın önemli noktalarında yer alan gelişmiş sensörler, hızlı ve denetimli tepki verilmesini sağlar.

Sert fren yapmanız gerektiğinde aracın arka bölümünde uyarı verilir

Ani fren yapıldığında, Acil Fren Uyarı Lamba sistemi (EBL) sayesinde acil durum fren lambaları yanıp sönmeye başlar ve arkadan gelen araçların sürücülerini uyarır.

Emniyet kemerinizi takmayı asla ihmal etmeyin

Kemerinizi bağlamayı unutursanız, her modelde standart özellik olan sürücü emniyet kemeri uyarısı sizi uyarır.

Standart Şasi

  • Toplam uzunluk: 4418 mm
  • Tavan yüksekliği: 1861 mm
  • Yük bölmesi hacmi: 2,9 m3
  • Yük kapasitesi (yaklaşık): 825 kg

Uzun Şasi

  • Toplam uzunluk: 4818 mm
  • Tavan yüksekliği: 1862 mm
  • Yük bölmesi hacmi: 3,6 m3
  • Yük kapasitesi (yaklaşık): 1.000 kg

Proje Detayları


istanbul araç kaplamaaraç şeffaf kaplamaaraç kaplama
paslanmaz su depolarıtaşıyıcı helezonpilot reaktör
Back to top
şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon