Yurtdışı Yatırım
evrak çantaları

Yeni Ford Mustang

İş Tanımı

Daha yapılı: Yeni Mustang’in hem ön hem arka tarafı, daha hacimli bir spor araba görünümü için gelişmiş aerodinamik özelliklere göre tasarlandı. Ön gövdedeki ızgaralar, modifiye edilen 5,0 L V8 motorun yeni yetenekleri hakkında ipuçları veriyor. Full LED farlar, gündüz yanan ön farlarla tamamlanıyor.

Daha yüksek performans: 2018 yılından itibaren Mustang, gelişmiş manyetik kontrollü süspansiyon olan MagneRide™ Amortisör Sistemi ile karşınızda! Daha fazla yol tutuşu, dinamik bir sürüş ve optimum performans için saniyenin 1.000’de biri zamanında yolu, sürüş koşullarını ve hatta sürüş tarzınızı analiz ediyor.

Daha fazla inovasyon: Yenilenmiş tamamen dijital 12″lik LCD ekran, seçtiğiniz 5 sürüş modundan herhangi birine göre görünümünü değiştiriyor ve kişileştiriliyor.

Güven yolunda.

Yeni Ford Mustang’inizi çalıştırdığınız anda, sürüş deneyiminizi her bakımdan yükselten birçok gelişmiş teknolojiyi de harekete geçireceksiniz. Örneğin yeni 12”lik LCD ekran, tamamı sürüş moduna göre optimize edilen bilgiler sağlıyor: Normal, Spor+, Kar/Yaş, Pist ve Drag Strip. Ekran, sürüş moduna göre görünüşünü de değiştiriyor. Yeni Mustang aynı zamanda pistte olağanüstü kontrol ve yolda mükemmel konfor sağlayan, yeni süspansiyon grubu MagneRide™ Amortisör Sistemi’ni içeriyor. Adaptif Hız Kontrol teknolojisi sayesinde sürmek istediğiniz hızı önceden belirleyebilir ve bu hıza bağlı kalabilirsiniz.

Motor sesiyle bir başka!

Yeni Mustang’in performansını daha da yükseltmek için motoruna, 5,0 L V8 çift yakıtlı, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon ekledik. Ayrıca emisyon seviyesini büyük oranda düşürürken 2,3 L EcoBoost® motorunu da daha güçlü hale getirdik. Aktif Valf Egzoz sayesinde Yeni Mustang’inizin çıkardığı sesi bile kontrol edebilirsiniz. Örneğin, motorun kükremesini sağlamak için Pist modunu seçebilir veya daha sessiz yerlerde sessiz modu tercih edebilirsiniz.

Ellerinizi direksiyondan çekmeden yaşayacağınız deneyim: SYNC 3

SYNC 3 bugüne kadar ki en gelişmiş sürüm. SYNC 3, geliştirilmiş sesli komutlar ve daha fazla işlevsellik ile artık daha hızlı ve daha kolay. Yeni arayüz, kolay kullanım için daha uygun. 8″ renkli LCD dokunmatik ekran, sezgisel bir kullanımdan fazlasını sunmak üzere akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi yakınlaştırma-uzaklaştırma hareketleriyle kullanıma izin veriyor. SYNC 3 ayrıca AppLink, Apple CarPlay özellikleri ile akıllı telefonunuzda yaptıklarınızı dokunmatik ekrana yansıtıyor.

Tutkunuzu güvenle yaşayın.

Yaya algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı, otomobilin önündeki taşıt ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanıyor. Bir taşıt veya yaya ile çarpışma riski algılanırsa sistem size bir uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayarak kaza riskini en aza indiriyor.

Proje Detayları


istanbul araç kaplamaaraç şeffaf kaplamaaraç kaplama
paslanmaz su depolarıtaşıyıcı helezonpilot reaktör
Back to top
şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon