Yurtdışı Yatırım
evrak çantaları

Ford Fiesta

İş Tanımı

Yeni Ford Fiesta sadece bir araç olmaktan çok öte; daha akıllı, daha modern ve sahip olduğu gelişmiş sürüş dinamikleri ile
yüzünüzde büyük bir tebessüm yaratmak için tasarlandı.

Yeni Fiesta’nın akıllı teknolojileri ve yepyeni tasarımını incelediğinizde bu aracın göründüğünden çok daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz.

Nefes kesen maceralar artık Yeni Ford Fiesta ile başlıyor.

Benzersiz teknolojileri, dikkat çekici tasarımı ve kusursuz detayları, size bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. AppLink ve Ford SYNC 3 gibi teknolojileri, aileniz ve arkadaşlarınızla her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Büyüleci B&O Play ses sistemine sahip Yeni Ford Fiesta, sevdiğiniz müzikleri dinlemeyi her zamankinden daha keyifli hale getiriyor.

Duyuları harekete geçirin.

B&O PLAY Ses Sistemi Açılabilir Panoramik Cam Tavan Klasik ya da rock… Ne tür müzik dinlerseniz dinleyin daha önce yaşamadığınız bir müzik deneyimi Yeni Ford Fiesta’da. Sadece Yeni Ford Fiesta için tasarlanan B&O Play Ses Sistemi 10 hoparlörlü tüm aracı kapsayan 675 Watt güç ile, her yolculuğu size özel bir konser alanına çeviriyor. Benzersiz hoparlör dizaynı ise Yeni Ford Fiesta’nın şık iç tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Yeni Ford Fiesta’nın konforlu iç alanıyla gökyüzünü keşfe çıkmaya hazır olun. Açılabilir Panoramik Cam Tavanı, dünyaya farklı bir açıdan bakmanızı sağlıyor. Kapalı konumdayken yansıtıcı panelleriyle güneş ışınlarının sizi rahatsız etmesini engelliyor.

Kontrol edemediğiniz tek şey duygularınız.

8” Dokunmatik Ekran ve AppLink özellikli Ford SYNC 3 Yeni Ford Fiesta ile seyahat etmek dış dünyayla teması kesmek anlamına gelmiyor. Ford SYNC 3, akıllı telefonunuzla entegrasyonu destekliyor ve her şeyin kontrolünüz altında olmasını sağlıyor. Telefon görüşmelerinizden mesajlarınıza, müzik sisteminden telefonunuzdaki uygulamalara kadar her şeyi dokunmatik ekran üzerinden veya sesli komutlarla gerçekleştiriyor.

İletişim:

Basit sesli komutlarla telefonu, müziği ve uygulamaları kontrol edin. Ford SYNC 3 hatta size kısa mesajlarınızı okuyabilir yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Ford SYNC 3 sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri de Acil Durum Yardımı’dır. Acil durum asistanı, acil aramalara izin verir ve ilgili kurtarma ekiplerine aracın konumu hakkında bilgi verir.

Dokunmatik Ekran:

SYNC 3 8” renkli dokunmatik ekran kaydırma hareketini ve iki parmakla yakınlaştırmayı destekler. Uygulamaların ve arka plan ekranlarının simgeleri, tabletinizde veya akıllı telefonunuzda alışmış olduğunuz şekilde düzenlenebilir. Ayrıca gece modunu seçebilir ve birden çok kullanıcı için ön ayarlar yapabilirsiniz.

Proje Detayları


istanbul araç kaplamaaraç şeffaf kaplamaaraç kaplama
paslanmaz su depolarıtaşıyıcı helezonpilot reaktör
Back to top
şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon